Lütfen Yardım Edin!!!!

meysakcr

Merhaba 2 aylık bir kedim var 5 gün önce ishal olmuştu halsizdi oyun oynamıyordu veterinere götürdük antibiyotik vitamin iğnesi falan yaptılar şuan gayet güzel yemek yiyor hopluyor zıplıyor eskiden zorla oynatırdık şimdi kendi kendine bile oynuyor fakat dün akşam dışkısı kanlı çıktı bugünde bütün gün tuvaletini kanlı yapmış yatağına yapmış 2 kere veterinere götürdüm yaklaşık yarım saat önce söyledim birşey demediler normalmi dedim hayır viral bişey dediler açık birşey demiyorlar korkuyorum kediye birşey olacak diye ne yapmalıyım???

5 CEVAP

yanik_kedi

Kanlı ishale yakalanmış olabilir :(( umarım öyle değildir bu lanet hastalık ölümcül:(( oluyor çoğu zaman

meysakcr

Arkadaşımın babasıda veteriber ona sorduk şuan tam iyileşmedikleri için tavuk göğsü haşlayıp yediriyoruz çokta seviyorlar ama arkadaşımın babasına söyleyince hemen tavuk yediriyormusunuz dedi yedirmememiz gerekiyormuş umarım sadece tavuk yüzündendir

AlacaHurrem

Merhaba, en acilinden bir veterinere hatta hayvan hastanesine götürmenizi tavsiye ederim. Mutlaka ama mutlaka kan tahlili isteyin. Kanlı ishal çok tehlikeli olabilir! Lütfen vakit kaybetmeden gidin.. Lütfen..

Duman14

tavuklu mamaları bile sevmezlerdi benim kedilerim parazitlrddn dolayı kanlı dışkı duymadım ama olabilir kan tahlili şart

Duman14

pardon parazitlerden dolayı olanını duydum yazıcaktım