Kedim Suratıma Odaklanıp Atlamaya Çalışıyor

Blackcat34

İyi geceler herkese :) kedim son dört gündür nerde olursa olsun yüzüme odaklanıyor. Yüzümde bir noktaya kitlenip atlamak için siper alıyor. O sırada dikkatini dağıtıyorum. Kucağıma her aldığımda dikkatlice süzüyor yüzümü sonra boynuma doğru atlıyor. Neden böyle yaptığını çözemedim. Daha öncede yüzüme bakıyordu ama sevgisinden bakıyor sanıyordum :D fikri olan var mı

8 CEVAP

sugartgecat

size dogru kosup atlamıyosa ya da atlayıp tırnak cıkarmıyosa oynuyodur bizimki de yapıyo poposunu vitese takip kosuyo yüzümüze dogru cok heyecanlıysa tırnak cıkarmadan atlıyo

sugartgecat

söşdmapxnepdwmdğmeeo evet olabilir ve nasıl cözüm bulunur hicbir fikrim yok

Swberyy

Bu minik uzaylıların göz temasına garezi var oyuncu hallerinde gözünün içine bakınca ava dönüşüyoruz resmen •~•

sdnrrs16

Ahaahah benim kedim de aynısını yapıyor,hatta bir ara uyurken bile üstüme atlıyordu ama onu bıraktı :D bence kendi hallerinde eğleniyorlar

Blackcat34

Tam bir şapşal bunlar anlık mod değişimi :)

berkeozdede

Ahahahaha benimde saçım uzun kedim saçımla oynuyor yalıyor 😀😀

Blackcat34

Saçlarım toplu değilken bu cadı birkaç kez saçıma tırmanmaya çalıştı (baya uzun saçlarım) hatta baya ağzına falan aldı iple oynar gibi patileriyle oynadı hatta ben kendimi çektikçe tırnak çıkardı bu defa. Artık saçımı topuz yapıyorum. Amacı saçlarıma atlamak olabilir mi acaba

Blackcat34

:D saçımı unutana kadar yandım o zaman