Yaş Mama

Feyzakavalci

Yaş mamada kuru mamada olduğu gibi yavru ve yetişkin ayrımı var fakat yavru kediye yetişkin yaş maması verilse sıkıntı olabilir mi, yavru yaş maması daha zor bulunuyor genelde, yavru yaş mama önerisi alabilirim

13 CEVAP

Ecemecme

Yavru mama; schesir ( balıklı seçenek var sadece ), nutri, me o, gimcat, nd, animonda... Yetişkin verilebilir ama taneli olanları benim kedim 2 yaşında olmasına rağmen yemiyor, ezme veya kıyılmış yazanları tercih ederseniz yavru da olsa rahat yer.

Mustafanacar

Bonacibo Yaş mama çok iyi. Su oranı düşük et oranı yüksek. Taurin ve vitmain eklemeleri Çoğu yaş mamadan 2 kat fazla.

golsahyildirim

Gourmet içeriği iyi olan bir yaş mama değil. Schesir, N&D, Natura, Felicia, Me-O gibi yaş mamalara bakabilirsiniz. % kaç et var, ne eti, açıkça yazılı bu yaş mamalarda.✨

Ecemecme

Benimki çok seviyor gourmet gold kıyılmış ördekli sebzeli gibi çeşitlerine :) içeriğe çok güvenmediğim için ayda 1/2 ödül gibi veriyorum.

Pisiuuu

Almak yerine evde kendiniz de yapabilirsiniz hem içerisinde ne olduğunu da bilip rahatça verebilirsiniz internette bir sürü güzel tarifler var bakabilirsiniz istersenix

Feyzakavalci

Bonacibo yaş mama deneyen var mı, onu gördüm araştırırken de

MOGU

ben kedimi yaş mamayla besliyorum, 7 aylık şimdi, yavru-yetişkin diye hiç ayırmadım. hangisi varsa onu yedi. kuru mamada çok farkediyor tane büyüklüğü açıksından ama yaş mamada çok fark yok.

Anonymus179224

Shesir, N&D, Gimcat deneyebilirsiniz.

Feyzakavalci

Çok teşekkür ederim ✌🏼 bütün hepsine bakacağım, gourmet öneriyor musunuz peki

Gastronom

Kaç aylik

Feyzakavalci

Gourmet fiyat olarak da uygun ama içeriğini bilmiyorum, teşekkür ederim dediklerinize bakacağım ❣️

Feyzakavalci

Evet ben de görüyordum ama beceremem diye girişmedim hiç, ama haklısınız içeriği daha güvenilir olur böylece

Feyzakavalci

8,5 aylıklar, biri de 8 aylık