Kedi Kısırlaştırma

Rydvt

Erkek kedimi yaklaşık 1 ay önce kısırlaştırdık 1 hafta içinde iyileşme sağladı fakat bugün kısırlaştırılan bölgenin 2cm kadar yanında açık bir yara oluştuğunu gördüm hafif kanaması vardı kısırlaştırdıktan sonra kendini daha fazla yalamaya başladı ve kuyruğunu ısırıyo kendisi ısrarak bu yarayı yapmış olabilir mi lütfen yardımcı olur musunuz

1 CEVAP

Arzu58

veterinere gidip tekrar bandaj yaptirin bizde dişi kedimizi kısırlaştirdik 10 gunde iyilesti hatta kendi dikişini kendi soktu bir ay oldu yaradan hic bir eser kalmadi