Kedim Titriyor Lütfen Dönüş Yapın

Merhaba. Kedim bu titremeye ilk başladığında veterinere götürdüm ve iç parazit hapı içirdi. İlk içirdiğinde kedim yutmak istemedi ve geri çıkarmaya çalışırken boğazına yapıştı. Bu yüzden ağzı köpürdü ve aşırı salya akışı oldu.veteriner bir şey olmaz yuttu hapı dedi ama burayı özellikle ekledim. Gecenin bu vakti yazıyorum çünkü kedim ilacı aldıktan sonra da titremeye devam ediyor. Sadece uykuya geçerken ve uyumanın ilk aşamasında titriyor. Yeme içmesi iyi tuvalete de gidiyor. Oyun oynamasında da sıkıntı yok ama şuan kolumun altında titriyor olması beni çok korkutuyor. Gidebileceğim çevremde başka veteriner yok lütfen bilen birisi cevap yazsın

3 CEVAP

Aybukeegr

Yanlış bilgi vermek istemem fakat benimde kedim özellikle stres oldugu zamanlar daha cok titriyor. Normal günde uyumaya çalışırkende uykusunun ilk 5 dakikasında baya titriyor sonra duruyor dediğiniz gibi. Veteriner bir şey olsa söylerdi diye düşünüyorum ben titrediginde üzerini örtüyorum duruyor. Ama yanlıs yönlendirmek istemem içiniz rahatlasın diye yazıyorum benim kedimde uyumadan önce titriyor

Umarım sadece strestendir hastalık olmasında ben onu sakinleştirmenin yolunu bulurum teşekkür ederim cevabınız için

Arzuarslan

Bu sorun nasıl geçti acaba? Şu an tamamen sizin yaşadığınız şeyin aynısını yaşıyorum. Titreme olduğu için vet.e gittik parazitlerinin de zamani geldiği için yaptırdık. Hatta aynı şekilde salyası köpük köpük oldu aktı korktu. Evde bi şeyden korkmuştur dedi veteriner. Gece oldu şu an yanımda yatıyor ve yine titriyor. Geçti sanmıştım çünkü saatlerdir uyumadı oyun oynadı. Şimdi yoruldu uyuyacak ve titriyor uyurken de titriyor. Korkudan ölüyorum umarım bu yazdigimi görürsünüz nolur geçti diyin