Fip Virüsü

YagmurDmr

Merhaba arkadaşlar. Maalesef kedimi 2 gün önce son anda kendini gösteren hem ıslak hem kuru fip virüsü yüzünden kaybettim. Yavrusu 2,5 aylık. Sizce ona bulaşma ihtimali nedir? Lütfen ona bulaşmamış olsun öyle büyük bir acı ki..

4 CEVAP

Zeynepulku

Eğer anne fip ise bebekte corona pozitiftir. Bebegin bağışıklığı yuksek tütün. Hekiminize sormaniz daha iyi olur.

melist35

annede varsa çok büyük ihtimalle yavruya da geçiyor. test yaptırabilirsiniz veterinerde. malesef bikez bulaştımı atlatılıp iyileşilecek bi hastalık değil. bağışıklığı düştüğü anda direk ortaya çıkıyor

emreovec

Bence veterinere götürüp bir viral antikor testi yaptırın.

YagmurDmr

Evet bizde zaten vitaminler veriyoruz umarız fip e çevirmeden atlatırız.