Enjoy Mama

idunn

İnternette mama bakarken enjoy isimli bir mama markası gördüm. Şuan kedim biraz küçük ama büyüdüğünde fiyatı dolayısıyla enjoy mamadan almayı düşünüyorum. İçerik açısından iyi mi?

18 CEVAP

idunn

Kendisi zaten ev yemeklerinden de yiyebiliyor. Alışmış mı ne olmuş bilmiyorum ama biz sahiplenmeden önceki sahibi de sokakta bulmuş zaten. Şuanlık hala mama arıyorum.

idunn

Evet bir de benim kedim asla mama ayırmadan hepsini yediği için ben özellikle bakmak zorunda kalıyorum bazı şeylere. Bazı kedilerde kristalleşme kanama falan yapan mamalardan özellikle uzak durmak zorunda kaldım. Her kedide ne olur bilemediğimizden risk almak istemiyoruz.

idunn

Hiç nd veya orijen gibi mamaları kötüleyen veteriner duymamıştım.