Whiskas Mı Friskies Mi?

sshiva

Malum bugün pazar ve yasak var. Kedimin maması bitti. Petshoplar kapalı. Migrostan almak durumundayım. Whiskas mı alayım yoksa Friskies mi? İkisinin de içeriği kötü biliyorum. Ancak yarına kadar idare etmem gerekecek. Hangisi almalıyım?

13 CEVAP

Monaroka

1 2 gün friskies yedi diye ölmez korkmayın :)

ecewozcan

birkac gun whiskas veya baska mama yedi diye bir sorun cikmaz gercekten paranoya olmaya gerek yok

Gizemindostu

Evde hazırlarsanız daha iyi olur, ikisi de çok kötü mamalar gerçekten. Yarına kadar idare edebilirsiniz diye düşünüyorum :)

Superisi814

Whiskas alacağiniza aç kalsin.Whiskas bağimlilik yapiyor siz de oh ne guzel yiyor diyorsunuz.Yeterince su tuketemiyorlar , ileride böbrek yetersizliği ve böbrek çökmesi gibi sorunlara sebep oluyor! Tecrübe ile sabittir.Yoğurt berebilirsiniz evde et türevi yoksa ama migros aciksa oradan tavuk cigeri alin, haşlayin mis gibi yesin ..

Ceydayyavuzz

Tavuk cigerini bi 8 9 dakika haslayin içine azicik pirinc ya da patates atin. Rondodan gecirin mis gibi yesin bosuna o mamalari vermeyin

Anonymus179224

Evde hazırlayabileceğiniz mamalarla yarına kadar idare edebilirsiniz :)

İkisi de değil evde tavuk haşlayın ciğer yumurta haşlayın mis gibi beslenir

sshiva

teşekkürler cevaplarınız için. dediğiniz gibi yapayım o zaman.

psabrk

Tavuk göğüsünüde yağsız ve tuzsuz pişirip verebilirsiniz

baranertaga

Biz de bazen yaş mama yerine tavuk ciğeri haşlayıp veriyoruz siz de 1 günlük idare edebilirsiniz :)

kaanpolat

Tavuk haşlayın verin yada migros ta başka markalarda satılıyor Bonnie diye onuda vere bilirsiniz

kaanpolat

Tavuk haşlayın verin yada migros ta başka markalarda satılıyor Bonnie diye onuda vere bilirsiniz

kaanpolat

Tavuk haşlayın verin yada migros ta başka markalarda satılıyor Bonnie diye onuda vere bilirsiniz