Nefes Alamıyor Gibi?

Ceydayyavuzz

Merhabalar. 5 6 ay oncede yasadigimiz birsey tekrarlandi bugun. Kedim yere cokuyo ve oksurukle nefes alamama arasi sesler cikariyor bi 20 30 saniye kadar. Sebebi ne olabilir bunun?
5 6 once veterinere sordugumda malti bi muddet kesip gozlemleyin demisti. Bilgisi olan var mi

4 CEVAP

SerraYanmaz

Üşütmüş de olabilir devam eden bir şeyse bronşit astım da olabilir veterineriniz ciğerini dinleyerek bakabilir eğer bronşitse hırıltılı olur ve kesin teşhis için röntgen gerekir

Kedimseker

Benim kedimde aynı şeyleri yapıyor bende merak ettim bilen varsa cevaplasın lütfen

Mustafanacar

Benim kedimde aynı şeyleri yapıyor. Kafasını yere Doğru eğiyor 20 30 saniye öğürüyor.

Happytree

Tüyde yutmuş olabilir, üşütmüşte olabilir veteriner iyi araştırmalı. Tahminle teşhis olmaz.