Barf Beslenme

ahsenyildiz

kedimi çiğ etle beslemek istiyorum .kendimmi yapmalıyım hazır mı almalıyım.yanına sebze koymalımıyım .hangisi daha ucuza geliyo .içinde neler olmalı. bir öğüne ne kadar koymalıyım bilgisi olanlar yazarsa mutlu olurum

9 CEVAP

Anonymus179224

suzionline sitesinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Anonymus179224

Sebze koyulmuyor içine, evde daha uyguna geliyor ayrıca içerisine eklemek için suplement satın almalısınız.

ahsenyildiz

çok teşekkürler çok işime yaradı

ahsenyildiz

peki suplementin fiyatı ne kadar

Zeynepulku

Suglementleri ilk baslarda eklemenize gerek yok. 1 ay sonra balık yagi ve taurin 2. Aydan sonra e vitamini bunlar önemli olanlar. 4-5 aydan sonra diğerlerine ekleyin. Hic bir şey eklemeyende var. Burada barf yapan yok sanırım. Facebookta raw barf çiğ beslenme grubu var oraya sorun. Kedisini çiğ besleyen bir suru kişi var. Daha çok yardımcı olurlar.

Zeynepulku

Hazır almak ilk basta onerilmiyr. Hazır alacaksaniz rawforus alin diğerleri güvenilir değil.
Eti guvndiginiz yerden alin.
Kırmızı et ağırlıkli menüler hazırlamaniz gerek. Benim 6 kglik kedimin bir aylık raw masrafı 120-160 lira arası oluyor. Kedilerde sebze beklenmiyor bazıları sadece çok arada çiğ kabak va bekliyormuş bence gerek yok.
Google raw feeding yazarsanız bir suru kaynak bulursunuz.

Zeynepulku

buraya direk soru sormak yerine ilk önce kendiniz araştırın sorduğunuz soruların tümü internette var.