Kedim Kendini Sevdirmiyor

Napim

Kedim geleli 1 hafta oldu. Geldiği günden itibaren hiç sağlamadı çok mutluydu bizle sürekli oynuyordu yanımıza gelip ilgi istiyordu. Ama kedinizi 5 saat yalnız bırakmam gerekti.eve geri geldiğimde bizden sürekli kaçıyordu. Ve şuan halen bizden kaçıyor. Ne yapmalıyım. Hayvan eve adapte oldu bu konuda hiç şüpheniz olmasın

3 CEVAP

Boncukus

Evde tek bıraktıgınız için size trip atıyor olabilir :)

idunn

Bence size biraz kızgın şuan. Onunla oynamayı deneyin. Belki tribi geçer çok emin değilim😺

Emirhanx58

kedilerin yapısı böyledir bunu ikizler burcuna benzetebiliriz bazen sevdirip bazen sevdirmemesi çok doğaldır sizin tek yapmanız gereken ilgiyi bir tık arttırmanızdır