Kedi Ve Balık

Dy22

Evde bır kedım var ve birkac tane acık fanusun icinde balık almak ıstıyorum ama kedim yer korkum da yok degil sizce ne yapmalıyım?

5 CEVAP

burcingltkn

fanusta balık çok riskli benim evde 1 metre akvaryumum var sureklı cama saldırıyor ustune cıkıyor fanusta balığa zarar verir hatta devirebilir fanus yerıne ufak akvaryum dusunebiilirsiniz kapalı olsun deviremesin

emreovec

Biraz kedi ile alakalı. Benim evimde muhabbet kuşu ile akvaryum var. Sadece izliyor.

ecewozcan

kediyle alakali ustteki arkadasin dedigi gibi daha once eve tekir almistim baligimla sorun yasamadilar fakat bazi kediler gercekten bu konuda sorunlu olabiliyor riske atma

Kuşum ve balığım pek ilgisini çekmiyor. Ama karakter meselesi. Riske çok girmeye gerek yok :)

İtalik Yazı o durum kediye bağlıdır benimde evimde kedi ve kuş var