Kedim Ortada Yok.

Mustafanacar

Kedim Dün Akşam 20:00 civarlarında evden çıktı. hava yağmurluydu. Saat 13.00 oldu hala gelmedi. Evin 200-300 metre civarına baktım bulamadım. Aramaya devam mı edeyim yoksa gelir mi?

5 CEVAP

golsahyildirim

Yağışlı olduğu için saklanmıştır belki bir yere, çıkıp aramakta fayda var bence. Umarım kısa sürede bulursunuz kedinizi.🙏🏻 Mama paketi sesi gibi duyarlılığı varsa bir sese, yanınıza alıp şıngırdatın falan, duyarsa gelir diye düşünüyorum.🙏🏻

Mustafanacar

Kedim komşumun bahçesinde uyuyormuş teşekkürler

Mustafanacar

Kedim hep dışarı çıkıyor ama ilk kez bu kadar uzun süre eve gelmedi. Normalde çağırdığım zaman Gelirdi yada miyavlardı.

idunn

Bizim de ilk baktığımız kedimiz kaçmıştı. Çiftleşip geri gelmişti ama kızgınlık dönemindeydi. Sizin kediniz neden kaçmıştır bilmiyorum ama bence bir bidona azıcık mama koyup dışarıda sallarsanız sesini duyup belki geri gelebilir.

golsahyildirim

Çok sevindim 😺