Erkek Kedi Kızgınlığa Girmeden Ciftlesir Mi ?

Jaxteller92

Bir dişi kedi var kızgınlık döneminde, bizim oğlan henüz girmedi ama çiftleştirmek istiyorlar. Dişinin kizginlik döneminde olması yeterli olur mu ? Kokusuyla vs erkeği çeker mi ciftlesmek için ?

5 CEVAP

ecewozcan

kac aylik kediniz

Jaxteller92

9-10 aylık şuan

emreovec

Çalışır. Deneme yanılma olarak devam eder. Tamamen güdüsel ama işlevsiz.

Jaxteller92

Bazıları da yapar dişinin doneminde olması yeterli diyor veterinere gidince soracağım

ecewozcan

disinin doneminde olmasi yeterli diye biliyorum ben de cunku erkek kediler hep hazirlar tabi onlarda da kizginliga denk gelmesi en iyisi duyduguma gore hastalikli yavrular dogabiliyormus ama bunu sadece duyuma gore soyluyorum veterinere sormadan karar vermeyin