Karagümrükte Sokakta Bulanan Kedi

dissiz

İSTANBUL KARAGÜMRÜKTE DÜN (16 OCAK) SOKAKTA TASMALI BİR ŞEKİLDE BULUNDU GEÇİCİ OLARAK EVE ALINDI FAKAT SAHİBİNİ ARIYORUZ NEREDE OLURSA HANGİ SOSYAL MEDYADA OLURSA OLSUN PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? SAHİBİ BENİMLE İLETİŞİME GEÇSİN BİR UMUT BELKİ BURADA GÖRÜR. SOKAĞA ATILDIĞINI DÜŞÜNMÜYORUZ TIRNAKLARI TÜYÜ BAKIMLI AMA ŞU AN GEÇİCİ OLARAK EVDE SAHİBİNİ BULMAMIZ GEREK

14 CEVAP

Mustafanacar

dissiz

Lütfen soruyu en üst kısımda tutmaya çalışalım bir süre daha ❤️ İyi ki varsınız

golsahyildirim

Ara sıra yorum yapalım üstte kalır belki.😞🙏🏻

tugbatugba80

UMARIM BULUNUR ALLAH YARDIM ETSİN ❤💕

dissiz

amin çok teşekkür ederim ilginize ve yardımlarınız için

ilkim2410

Yaa umarım bulunur sahibi aşkomun up

dissiz

Umarım sahibini bulmak için çabalıyoruz şu an fakat geçici evde kronik astım olan kişi var en fazla 3-4 hafta kalabilir sahibini bulamazsak sahiplendirilecek fakat ben kendimden düşünüyorum dişsizi kaybetsem kaybolsa dayanamam her şeyi yapmaya çalışırım en basiti her 10 adımda bir kayıp ilanı asardım fakat çevrede hiç öyle bir şey yok çaresiziz o da bizde şu an ne kadar paylaşım yapılırsa o kadar iyi olur bizim için bir umut.

golsahyildirim

!!! twitter ve instagram hesaplarınız varsa ss alıp paylaşabilirsiniz arkadaşlar.

dissiz

Gerçekten çok teşekkür ederiz❤️

dissiz

Başlığı düzgün yazdım resim eklemeyi unutmuşum bu defa kedinin resmi ÇOK ACİL yazan soru başlığında var! İnstagram hesabımızda da var @dişsizcat

Gizemindostu

Yaa canımmm ♥️♥️♥️ umarım en kısa zamanda çok seveceği bir ailesi ve sıcacık bir yuvası olur :) her yerde paylaşın. Arada yorum yapalım da soru üstte kalsın...

Kedimseker

Instagram'da kedi sahiplendirme vs gibi sayfalar var oralara eklenenler genellikle hep sahipleniliyor veya sahipleri bulunuyor ekleyebilirsiniz

dissiz

patibuldular sayfasında dahil paylaşım yaptırdık fakat instagram sayfaları geri dönüş yapana kadar ya sahibi bulunur ya da sahiplendirebiliriz ki böyle güzel sakin bir kediyi yabancıya sahiplendirmeyi düşünmüyoruz ama umarım sahibi ailesi bulunur

dissiz

elinizden geldiğince sosyal medyalarda paylaşım yapalım lütfen bu prensesi ailesine götürelim