Kedi Maması Önerisi

Fsena

Kedim için ilk önce royal canin kullandık ve kabız yaptı.Sonra N&D ye geçtik oda kabız yaptı.
Şimdi felicia yiyor.Kabızlığı gitti fakat tüy dökmeye başladı durduk yere.Feliciadan içerik olarak daha iyi bir mama tavsiyeniz var mı?

12 CEVAP

Oqrenerde06

PROPLAN VE PURINA ASLA TERCIH ETMEYIN ROYAL CANIN ILE IÇERIGINDE NE OLDUGU BELLI DEĞİL İÇERİĞİ BOŞ. VE AYNI ZAMAN DA HAYVAN DENEYI YAPILIYORMUS... Proplan uzun surelı kullanımda çogu arkadasım da böbrek rahatsızlıgı yaptı kılosu zayıfladı kullanan arkadaslara saygım var fakat yenı baslıcak kısılere sadece söyluyorum... N&D Hİls Acana brıtcare bile kullanabılırsınız ben nd kullanmadan arada felıcıa da kullanıyordum o da çok güzel mama

Anonymus386040

Proplan hem Royal Canin'den hem de Felicia'dan daha iyi bir mama

simal8

Matisse ve Brit Care iyi görünüyor bir bakın isterseniz. Felicia içerik olarak kötü değilmiş ama gerçek tavuk eti barındırmadığı için biraz eksikmiş, ek gıdalarla desteklenmesi gerekiyormuş.

Oqrenerde06

ACANA TAVSIYE EDERIM YA DA HILS

ihsanure78

İnternetten açık olarak orijen alıyorum çok memnunuz fiyatıda nd ile hemen hemen aynı düşünürseniz mesaj atın aldığım yerin linkini vs atabilirim

ecewozcan

brit premium tavsiye ederim hem uygun fiyatli hem de guzel bir mama

Fsena

N&D kullandık kötü oldu.Kabızlığı geçmedi.O yüzden tekrar kullanmam.royal canin öneriliyor diye onu kullandık oda kabız yaptı.Napcam bilmiyorum kafam karıştı iyice :( sürekli mamada değiştirmek istemiyorum

Gizemmii

Her kediye her mama iyi gelmiyor maalesef benim kedimde ne pahalı mamalar denedik ishal oldu alerji oldu ama hills ( balıklı değil) tavukluyu deneyin tüylerine iyi geliyor ve tavsiyemize ki deneyeceğiniz mamayı eğer varsa 300 400 gr alın şayet sevmez ya da olumsuz sonuç alırsanız paranız çöpe gitmesin

elifemekci

Mystic tavsiye ederim :) tüy dökme sorunu yok denecek kadar az, kaka iyi durumda

Anonymus179224

Acana deneyebilirsiniz, küçük paketleri mevcut :)

Gulcinduman

Purina one kullanmaya başlayınca bizim tüy dökülmemiz azaldı yok denecek kadar az dökülüyor purina one tercih ederim

Anonymus386040

Proplan