Proplan-Matisse-Golosi

indovf

Anket

Proplan
(6 oy)
Golosi
(4 oy)
Matisse
(5 oy)
Diğer
(5 oy)
Toplam (20 oy)

Merhaba. Kısır kedimin mamasını değiştirmeyi düşünüyorum. ND şikayetleri artınca proplana geçmiştim bir aydır. Fakat yorumlara bakınca matisse ve golosiyi daha iyi bulanlar olduğunu gördüm. Sizin fikriniz ne? Çok pahalı olmadığı sürece başka mama da önerebilirsiniz

3 CEVAP

Swberyy

10 kilosu nd yle ortlama aynı olan fitmini öneririm içeriği nd den çok daha iyi çeşit çeşit et var. Daha düşük fiyat olarak yine taze et içeren sanabelle ve bozita iyidir Yanılmıyorsam sanabelle ve matisse ortalama aynı fiyatlar ve sanabelle de tahıl az ve glütensiz

ND'de ne gibi şikayetler var

indovf

Merhaba, geciktiğim için üzgünüm. ND içeriğini kısa süre önce değiştirdi deniyor. Detayları hatırlamıyorum ama ondan sonra yağ bırakma sorunu olmuş bazı mamalarda. Kediler de eskisi kadar sevmemeye ve yemeyi reddetmeye başlamış. Herkes için bu aynı olmasa da petlebi de çok şikayet gördüm bu konularda