Kedimin Tek Vasfı Yemek İçmek Ve Camış Gibi Yatmak

Anonymus386040

Ya size komik gelebilir ama benim kedim Bülent sürekli yatıyor. Oyun oynamak istiyorum onun için olta falan aldım ama yok arkadaş. Oltaya pati atıyor sonra kendini yere atıp tekrar uyuyor. Kedileriyle oyun oynayan insanlara o kadar özeniyorum ki... Sizin kediniz de sürekli uyuyor mu böyle

3 CEVAP

Zeynepulku

bu ırklar hantallığa daha yatkın tabii oyuncu olanları da var. benim kedim de çok uyur ama gece yatmaya yakın 1 saat falan sürekli koşturur. gün içinde de 15-20 dk aktif olur

elifemekci

Zeynep hanıma katılıyorum. Cinsinden öyle olabilir bebişinizin :) istisnalar oluyordur tabii ki. benim tekir dişi kedim sabahın köründe ve gece evde 1er saat ordan oraya koşuyor öyle uyuyor hdkdkdld karakterleri farklı her kedinin tabii onun da etkisi var

Mapple2

Kedilerin en ideal dürtüsü Sempatik Kaygısı olmadan.. Canları istediğine eşlik etmektir :) Nerden baksan "Cool" bir tavır..

Maşallah :) Dostumuza