Kedi Vitamini Öneri

Oscar06

Bana kedi vitamini önerebilirmisiniz acaba şimdiden teşekkür ederim vmp nasıl kullananlar varmı

5 CEVAP

Jabbar

Çok iyi bence ek besin olarak
Ama hastalığı falan varsa yeterli gelmez

mihriii

Yavru olduğu için gimcat kitten paste kullanmıştık biz gerçekten yararı oldu büyükse de gimcat multivitamin aynı işlevi görür heralde.Tekrar multivitamin alıcam ama bu sefer fiyatı daha uygun ve içerik olatak çoğu vitamin dwğeri gimcatin iki katı olduğu için vets plus almayı düşünüyorum.Vmp çok öneriliyor memnun kalırsınız bence ondan da.

mihriii

Yavru olduğu için gimcat kitten paste kullanmıştık biz gerçekten yararı oldu büyükse de gimcat multivitamin aynı işlevi görür heralde.Tekrar multivitamin alıcam ama bu sefer fiyatı daha uygun ve içerik olatak çoğu vitamin dwğeri gimcatin iki katı olduğu için vets plus almayı düşünüyorum.Vmp çok öneriliyor memnun kalırsınız bence ondan da.

Baharsaglar

Veteriner önerisiyle "vetomune" kullandık. Ben memnun kaldım, özellikle tüy dökmesi büyük oranda azaldı. Deneyebilirsiniz

Oscar06

Teşekkürler cevaplarınız için