Kedileri Beslemek İçin 15 Kg Luk Mama

Jabbar

Sokaktaki kedileri beslemek için mama önerilerinizi bekliyorum micho dışında

8 CEVAP

golsahyildirim

Micho alabilirsiniz, içeriği güzel ve uygun fiyatlı 👍🏻

Zeynepulku

Yemedikleri için olabilir. Benim sokak kedilerim yememisti ama bonacibo sevdiler.

Michoyu biz de denedik sevmediler ama tavuklu Mitoyu seviyorlar sokaktakiler

ZehraBulutt

Enjoy, reflex

Zeynepulku

Enjoy econature Dr sacchi reflex mystic

golsahyildirim

Micho dışında yazdığınızı görmemişim, kusura bakmayın. Ben içeriğini yeterli bulmuştum, sizin özellikle isteme nedeninizi merak ettim. Tercih etmemeli miyim?🤔

mihriii

mito

burcingltkn

enjoy veriyorum 2 yıldır çok severek yiyorlar piyasadakı yenebilir en uygun fıyaatlısı