Bu Mama Çeşitlerinde Taurin Yok Mu

Kısırlaştırılmış brit care maması almak istiyorum ama içinde taurin yok normal mi genel anlamda iyi bir içerik taurin şart değil mi

5 CEVAP

mihriii

petlebide açık bi şekilde yazmamışlar içeriğini başka sitelerden bakın

Evet ben göremedim de teşekkür ederim

MinikPati191

Bu mama hakkında bilmiyorum ama normalde taurin olması şart, kedilerin üretemediği bir aminoasit ve kullanmaları gerekiyor, hatta mamanın içerisindeki değeri az bulursanız, gimcat gibi markaların taurin maltlarını kullanabilirsiniz.

Themis_hy

Var taurin olmaz olur mu. Petlebideki mama içeriklerinin çoğu ya yanlış ya eksik. Mananın kendi sitesine bakın hep

mihriii

var şimdi baktım