Köpeğim Evde Yalnız Kalabilir Mi

kaju1412

30-32 ocakta mecburi evde olmayacağım ablam evde olacak ama akşam 11 de çıkıp sabah 7.30 da evde olacak bu süre içinde köpeğim evde yalnız kalabilir mi ablam sabah akşam tuvaleti için çıkaracak ve gece dışında tamamen evde olacak.

7 CEVAP

Whitedog

akşam ve sabah çıkaracakmış zaten, gece gitmeden önce, sabah gelince ve gün içinde de minimum bir kere daha çıkarırsa bir sorun olmaz

Puannti

Zaten 1 gün değil mi yalnız kalacağı gece yaklaşık 7 saat kadar tek kalacakmış, tuvalet ihtiyacı giderildikten sonra sorun olmaz

Badismom

Uzun bir süre değilse ve tüm ihtiyaçlarını karşılarsanız sıkıntı olmaz :)

kaju1412

Köpeğim 2.5 yaşında

kaju1412

31 ocak olacaktı yanlış yazmışım

kaju1412

Evet dışarı çıkarmakta sıkıntı yok ama hiç gece evde yalnız kalmadı. Ablam saat 10.30 da evden çıkacak annem 12 gibi bir uğrayacak yanına ödül maması vermesini söyledim. Sabah da 7.30 da geri gelecek ablam. Sonrasında yalnız kalmayacak zaten.

kaju1412

Evet dediğiniz gibi Teşekkür ederim