Hill's? N&D? Proplan?

Baharsaglar

Anket

Hill's
(3 oy)
N&D
(15 oy)
Proplan
(4 oy)
Toplam (22 oy)

Kısırlaştırılan kedim (dişi) için hangisini tercih etmeliyim?

2 CEVAP

kaju1412

Nd aralarında en iyisi fakat aldığınız pakette yağlanma varsa sağlığında sorun oluşturabilir mutlaka paketi kontrol etmelisiniz

Oqrenerde06

N&D DE ÇOK GÜZEL BEN DE KULLANIYORUM FAKAT HILS IN KISIRLAŞTIRILMIS MAMALARI ÇOK SAGLIKLI DİYORLAR :) ARKADAŞIM 4 yıldır proplan kullandı kedısın de zamanla böbrek taşı oluştu... Hils e geçtiler düzeldi Proplan kesınlıkle tavsiye etmem ND ya Da hils i tercih edebilirsiniz kısırlaşınca kedım ben de ıkısınden bırısını kullanacağım