Köpeğimin Cinsi Nedir

sudebugraa

Arkadaşlar köpeğimi 1.5 aylıkken sahiplendim ve golden retriever olarak biliyorum. Veterinere götürdüğümde evet golden ama çok ufak bir karışımı var dedi. Ama tam bilemiyoruz büyük ırk bir köpek olabilir dedi. Bilenler varsa yardımcı olabilir mi acaba🙏🏻🐣

4 CEVAP

Milovat

Bana çok tatlı bir golden retriever gibi göründü ama ben cinslerden pek anlamam belki golden kırması da olabilir :D her iki türlü de çok tatlı bir şeymiş tüyü kadar ömrü olsun

sudebugraa

Çok teşekkür ederim🌸 o kadar tatlı ki anlatamam

Badismom

O kadar tatlı ki, yerim ben bunu :D cinsi golden ama bir önemi yok, her haliyle güzel 🧡

Milovat

Belli ediyor sirinligini zaten :D rica ederim 🌼🐾