Pet Nakil İçin Yardım

Gamzessven

Merhaba, fotoğraftaki kız yüksekten düşme sonucu felç kalmış ve kafese terk edilmiş aylardır kafeste yaşıyor. Onu kafesten kurtarmak için ilan açtım ve bir yuva buldum. Fakat aile Kahramanmaraşta. Kedicik İstanbulda. Çoğu pettaksi bu güzergahta çalışmadığını söylüyor. Artık gönüllü aramaya başladık. İstanbul Kahramanmaraş arası yolculuk yapacak olup bu kızı da götürebilecek tanıdığı olan var mı? Ulaşım masrafına ortak oluruz.

2 CEVAP

Oscar06

Kaç aylık acaba güzel kız

Oscar06

Yuva bulmuşsunuz mesajda gördüm bulunmadyısa ben sahiplenmek için sormuştum