Pencerelere/Kapılara Sineklik?

Misisimi

Kedim daha yavru ama şimdiden önlem almak istiyorum. Kedilerimiz için pencerelere/kapılara takılan koruyucu, sineklik tarzı bir şeyler alan var mı internetten? Link atabilir misiniz?

8 CEVAP

Zeynepulku

Winblock var hazır her şey.
Kendiniz file alarakta takabilirsiniz.

Misisimi

Ya çok teşekkür ederim @MinikPati191. Gerçekten çok işime yaradı bu yazı🥰🤍

Happytree

https://m.***.com/25-cm-25mx100cm-yesil-pvc-kapli-bahce-teli-ucretsiz-kargo-P369892562 Bunu nalburdan ucuza alıp yazlık pencerelerine takmıştık rahat ve temizliği kolay paslanma derdi yok.

SerraYanmaz

Nalburda kümes teli olarak satılıyor 10 lira

Misisimi

Sağolun, yarın hemen gidip bakacağım.☺️ @SerraYanmaz

Misisimi

Teşekkür ederim @Zeynepulku.

Misisimi

Çok teşekkürler @Happytree.🙏🏻