Kedi Önemli

1622yl

Kedimin kulağının iç kısmında bir kırmızılık oluştu dün. Yarın veterinere götüreceğim. Ama ne olabileceği hakkında fikri olan var mı? Sanki bide o kırmızılık dünden bugüne biraz büyüdü gibi.

1 CEVAP

Elifsu17

kaşımış olabilir, tırmakları uzun ise kaşırken zarar vermiş olabilir, mantar enfeksiyonu bile olabilir sadece bir kızarıklık ile ne olduğunu görmeden anlamak mümkün değil, veteriner hekim doğru tanıyı koyacaktır