Köpeğime Kaliteli Bir Mama Almak İstiyorum Sizce Hangisi Olmalı?

GoldenOdin

Anket

Royal Canin
(1 oy)
Eukanuba
(0 oy)
Naturals
(1 oy)
Advance
(1 oy)
Toplam (3 oy)

Köpeğime ********* dite bir siteden mama alıyorum ama mama kalitesine güvenmiyorum. Siz hangi mamayı kullanmamı önerirsiniz ankette olmayan bir mamada olabilir.

4 CEVAP

Acana, Orijen, N&D en iyi mamalardır pahalı gelirse Profine da iyi

Havanese_Siri

enerjik ve büyük bir köpeğiniz varsa orijen daha sakin ve küçükse acana ya da n&d durumunuz iyi değilse tahılsız brit care deneyin bence

F/P olarak da bence profine iyi bir tercih olur :)

Yavrukedii4

Anketteki mamalar kalitesiz ve berbat mamalar acana orijin N&D uygun fiyatlı olarak
Bozita profine ve brit care öneririm