Acana Ve Orijinden Bir Tık Daha İyi Mama Varmı

Burakvural

ŞuAn acana kullanıyorum dönüşümlü de orijen Bu mamalar iyi ama kedim için varsa daha iyisi onu almak isterim bu mamaların üstünde daha iyi mama varmı

11 CEVAP

Zeynepulku

Gozunuz doysun 😂

Mustafanacar

Acana ve orijenden çok daha iyi mamalar var ama türkiyede yok.

Anonymus179224

Denedim gerçekten olmuyor, hem de gümrük bu denli pahalıyken. Hem dediğim gibi en iyisi çiğ besleme.

Mustafanacar

Burakvural ulaşacağını sanmıyorum.

Mustafanacar

Klicker diye bir türk mali mama var içerik bakımından acana orijenden daha zengin.Yüzde 90 et var ve değişik bir sürü şey var.Türkiyede satışa çıkacak mi diye yetkililere sordum cevap bekliyorum.12 kg yurt dışı satış fiyatı 249€.

Anonymus179224

Benzer kalitede N&D var ama ülkemizde bu mamalardan daha iyi mamalar olduğunu düşünmüyorum :) Ama çiğ beslemeye geçiş yapmak isterseniz kediniz için en iyisini yapmış olursunuz :D

Anonymus179224

Çiğ mamayı evde kendiniz yapabilir veya bütçemiz varsa hazır olarak satın alabilirsiniz :)

zibityus

bravery maybe

Burakvural

@mustafanacar nasıl ulaşabiliriz ki

Anonymus179224

O işlere hiç girmeyin derim 😂

Ekineroglu

Internetten rawforus ya da barf' a göz atabilirsiniz ilk olarak veteriner hekiminize sorun eğer yapamazsanız ulaşabileceğiniz en iyi mamaları yiyor♡