Kedim Halsiz

BeratSamast

kedim 1,2 gündür halsiz iştahı kapanmış burunu çok akıyo yarın veterinere götürcem ama durumu pek iyi görünmüyo şu anlık yapabileceğim bişey varmı(kedi annesini 1 haftalıkken kaybetti anne sütüyle fazla beslenemedi yani bununla ilgili bişey olabilirmi)(kedi dişi daha yetişkin sayılmaz)

2 CEVAP

Happytree

Kediniz fena üşütmüş yarın hemen vete götürün lütfen yoksa kaybedebilirsiniz. Evde sıcak tutup yaş mama vermekten başka sizlik birşey yok. Veteriner tedavi uygulamalı. Geçmiş olsun sonucu yazın lütfen.

BeratSamast

kedimi vete götürdüm veteriner yüzünü ve ağızını temizledi bazı iğneler yaptı yarın tekrar gitcem toplam 3 keke falan gitcek vete akşama doğruda yaş mamayla beslicem