Kedimin Alt Dudak Altında Kabuklu Kızarıklık

Güzel kızımın dudağının altinda beyaz yağ noktası gibi birşey fark ettim parmagimla dokundum deri kabuğu kalkıktı kopardım bi kısmı kaldı kalkık şekilde biraz vazelin sürdüm yaladı sonrasında baktım sadece kızarıklık kalmış resimlerdeki gibi bende kantaron yağı sürdüm hafif pamukla.
Bir haftadır tüy için sabah akşam hap yuttuk onunla birlikte de vitamin alıyoruz haplar bitti vitamin devam ki günde 2ml vitaminin adı aminosol
Bilgisi olan lütfen fikir paylaşsın acil veterinere götüreyimmi mantar vs bi durum olabilirmi?

3 CEVAP

Anonymus179224

Hiç emin olmamakla birlikte akne olabilir diye düşünüyorum. Mama kabı olarak plastik mi kullanıyorsunuz?

Su şelalesi ile birlikte olan mama kabı kullanıyoruz evet plastik cam gibi.

Anonymus179224

Plastik mama kapları sıklıkla akne oluşumuna sebebiyet veriyor maalesef. Paslanmaz çelik daha iyi bir tercih olacaktır :) Ama daha önce de dediğim gibi sorunu akne olmayabilir, siz yine de veterinerinize bir danışın;)