Sokak Kedilerine Mama Yardım Lütfen

Duman14

Anket

Profine
(3 oy)
Proline
(0 oy)
Britcare
(4 oy)
Royal canin
(1 oy)
Spectrum
(3 oy)
Toplam (11 oy)

Merhaba ben sokak kedileri için mama arıyorum da eskiden kedime kullandığım mamaları sokak kedilerine almam zor çünkü çok fazlalar idareten açık mama almıştım ama sağlıklı olmak onlarında hakkı iyi bir mama istiyorum anket oluşturacağım bu mamaları hiç kullanmadım kullanan varsa yorumunu ve içeriğini paylaşarak oy verirse sevinirim :) royal canin kullandım ama kısa süreliğine o yüzden koyacağım

8 CEVAP

Sokak kedileri içinse eğer ve bu mamaları sokak kedileri için alabiliyorsaniz proline hariç tüm bu kaliteli mamaları almak yerine bonacibo vb. Mamalardan çok daha fazla alıp daha fazla hayvanı mutlu edebilirsiniz :)

Duman14

Ben açıkcası fiyatlarına bakmadım internetten biraz araştırdım karşıma bunlar çıktı ve sorayım dedim orijen veya acana kadar değildir diye düşündüm :b

Duman14

Sağ ol :)

Duman14

Golosi hakkında bilginiz var mı??

Golosi İtalyan kaliteli bir mama kediniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz üstelik müşteri hizmetleri çok ilgili eğer profine almasaydim golosi alacaktım.

Yavrukedii4

Sen çok iyi bir insansın :)

tika_waylan

Veteriner kedisine spectrum kullaniyordu veteriner kendi kedisine kullaniyorsa iyidir diye dusubdun.
Ben bonacibo, micho kullaniyorum felix aliyorum arada acayip mutlu oluyorlar. Ama alabiliyorsan tabi spectrum alabilirsin Golosi'yi de yorumlarda cok gordum onu da hangisi butcene uygunsa

Spectrum 4 ay kullandım keşke yavru maması kadar iyi kısırlaştırılmış maması da olsaydı kullanmaya devam etseydim. Yerli üretim harika bir mama özellikle qrill synox3d gibi katkılarıyla 1 kere bile tüy dökümü sorunu yaşadığımı hatırlamıyorum kedimde onu kullanırken.