Kedim Bizi Sevmiyo Olabilir Mi

bktslmz

kedim kendini sevdirmeye çok az geliyo yanımıza biz sevmek isteyince gidiyo uzaklasıyo bir metre uzaga gidip orada oturmaya baslıyo baska odada yatıyo öyle cok seviyorum ki onu karsılık alamayınca cok üzülüyorum beni sevmesi icin napabilirim yaş mama et sevdigi her şeyi veriyorum oyunlar oynuyorum 6 aylık dişi tekir önceden yasadıgı tramva yok annesiyle büyüdü

15 CEVAP

psabrk

Demek istediğinizde çok haklısınız.
Demekki onun karakteride öyle.
Bu gün bu sitede gezinirken bakındım birisinin kediside mesela sürekli yatıyormuş, gene sizinki kalkıyor oyun oynuyor :D
Her kedi aynı olamayabiliyor.
Kimisi kucakta yatmayı seviyor mesela kimisi nefret ediyor.
Her insanın farklı olduğu gibi her kedinine farklı karakteri var :)

psabrk

Ayrıca sizi sevmese sizle oyun oynamazdı.
Seviyordur sizii :)

Pashaoglum

Benim kedimde kendini sevdirmiyor, her kedi kendini sevdirecek, sırnaşacak, kucağına yatacak diye bir kural bu sizi sevmediği anlamınada gelmez :)

burcingltkn

dişi kedilerin genelinde var sanırım konteslik erkek kediler daha çok sevdiriyor

sugartgecat

:( ben de yasıyorum bunu ve gercekten yıpratıcı bi durum mamamı suyumu ver bana dokunma diyo aynen öyle yapıyorum artık kendi haline bırakıyorum

bktslmz

ama ilgi göstermedikce daha da sogumaz mı zaten soguk davranıyo

sugartgecat

göstersem de göstermesem de aynı davrandıgı icin kendimi yormuyorum pasa canı isterse gelip sevdirir istemezse üstüne gitsem de etki etmiyo zaten

Pashaoglum

Çok ilgi görmekte hoşlarına gitmiyor, sıkılıyorlar, kediler özgür ruhlu hayvanlar sevicem diyede çok zorlamayın, kendi haline bırakın o zaman kendiliğinden gelir.

bktslmz

ben de deniyim onu bi ne kaybedebilirim ki zaten

mihriii

kızgınlığa girince sevgi manyağı olabilir bizimki öyle olmuştu ;)))

bktslmz

oyunları ben zorla oynattıgım icin oynuyo zaten oynarken kacırıyo benden tek basına oynamaya baslıyo yani :( mırlamıyo da dümdüz sevmiyomus gibi hissediyorum koridorda görünce yolunu değiştiriyo ya

bktslmz

nazlı birisi gercekten..

bktslmz

e cıktıgında yine eski nazlı prenses kedim geri dönecek :( kısırlastıracagım icin bir daha göremeyecegim o sevecen kediyi

Pashaoglum

Çok seveceği bir şey bulun mesala benim ki tam sıvışacakken yanaklarını kaşımaya başlıyorum, mest oluyor gidemiyor, yada mama yerken kuyruk sokumunu okşuyorum bunu da bayılıyor. Sizde deneyin sevebilir. Gıdısını kulak arkasını yanaklarını bi deneyin mutlaka bi zaafı vardır :)

Pashaoglum

Çok seveceği bir şey bulun mesala benim ki tam sıvışacakken yanaklarını kaşımaya başlıyorum, mest oluyor gidemiyor, yada mama yerken kuyruk sokumunu okşuyorum bunu da bayılıyor. Sizde deneyin sevebilir. Gıdısını kulak arkasını yanaklarını bi deneyin mutlaka bi zaafı vardır :)