Yumuşak Dışkı

Maumau

Kedim ishal olmayan ama katı da olmayan dışkı yaptı ayda 1 kere falan oluyor bu. Sebebi nedir acaba?

21 CEVAP

mihriii

normal bizimkinde de arada oluyo sıkıntı yapmayın

berkeozdede

Evet normel. Ödül maması veya yaş maması veriyorsanız bazı günler Veya hatırlamasam olabilir sıkıntı etmeyin

Maumau

Teşekkür ederim. Bazen hızlı yiyo sanırım hıçkırık da oluyor

Gastronom

Yaş mama veriyormusunuz?

Gizemindostu

Kedinizin kakası normalde ne sert, ne de yumuşak olması gerekir. Ancak bazen fazla yaş mama tüketimi sebebiyle dışkıda yumuşama görülebilir. Eğer çok sıvı olarak ishal değilse, sıkıntı yoktur. Ama kedinizin kakası sürekli yumuşak olursa ciddiye alınması gerekir.

Maumau

Oh ama sizinki sanki yavruydu benimki 1.5 yasında. Bugün poposunda kalmış hemen sildik moralim bozuldu arada olması normal mi

mihriii

Normaldir diye düşünüyorum siz görmeden minik bi şey yemiştir ondan yapmıştır falan sürekli devam ederse sıkıntı olabilir.Bizimki hep yumuşak dışkılıyomuş ben tam kıvamı nasıl olur bilmediğimden anlamamıştım.İç paraziti çıktı tedavi olduktan sonra düzeldi.Ayda bir kereden falan sıkıntı olmaz minicik bi saç kışı yutsa bile öyle olabilir.

mihriii

Tabi başka durumu da olabilir belki fazla tüy çıkartmıştır falan ben sadece tahmin yürüttüm pek bilgim yok

Maumau

Yani endişelenmemeliyim dimi? Daha dün gece normal kıvamda yaptı. Bugün böyle yaptı. Yaş mama yemişti. Ama normalde de veriyoruz yaş mama

mihriii

endişelenmeyin yaş mamadan da olabilir sıkıntı değil

mihriii

benimkinde de oluyo o mama yedikten sonra arada

Maumau

Upp

Maumau

Upppü

Maumau

Uppp

Maumau

?????