Royal Canin Mama

seherse

Royal canin kedi maması nasıl sizce kullanan var mı veterinerimiz önerdi fakat çok seçici yer mi bilemedim

5 CEVAP

ecewozcan

royal canin fiyati ve kalitesi tamamen ters orantili hem ciddi anlamda yuksek fiyatli hem de asiri kalitesiz kesinlikle onermiyorum

ecewozcan

cok mama denedik tabi yavru bizimki su an brit premium kullaniyoruz 1 yil yetecek kadar aldik guzel bir marka kesinlikle oneririm sadece haftada 1-2 kere yas mamayla desteklerseniz harika olur cok da uygun fiyatli yani piyasada pahali diye kaliteli sanilan mamalara kanmayin

ecewozcan

felicia ve friskies de oneriyorlar bakabilirsiniz

seherse

Siz ne kullanıyorsunuz peki?

seherse

Evet haklısınız çok teşekkür ederim