2 Aylık Yavru Kediler İçin Sağlıklı Ve Güvenli Kedi Maması Öneriniz Varmı?

yeni kedi sahiplendik ve öneri almak istiyorum . bilenler yaza bilir mi

9 CEVAP

Themis_hy

Bravery kitten öneririm

seherse

Proplan kitten kullandım öneririm

FeyzaZeynep

Nd kitten ı öneririm.

lekarz

Bizimki de 2 aylık. Veterinerimiz serbest beslenmeyi önerdi. Kuru maması hep var, yanında da suyu. Sabah/akşam da yaş mama veriyoruz (100 gr 4’e bölünerek. 2 gün yetiyor). Yaş mama verirken de kuru ile karıştırıyoruz. Marka olarak da PURINA kullanıyoruz.

anjq

acana kitten öneririm.

ecewozcan

brit premium

Mustafanacar

Bütçeniz nedir?

hills

Çok pahalı olmasın ama iyi bir şey de olsun diyorsanız proplan yavru kedi mamaları. Hem indirim oluyor hem de hediye geliyor bir sürü :) ilk 1 yaşa kadar iyi bir mama ile beslemek önemli diyorlar. Evde pişen tuzlu, baharatlı yağlı yiyeceklerden vermemeye çalışın. 9 aylık kedim bize geldiğinde 2 aylıktı geldiğinden beri proplanla besledim kısırlaştırdık proplana devam ediyoruz iştahlı yiyor

AlpMordecai

Proplan kitten.