Advance & Proplan

İkisi arasında kaldım her ikiside somonlu kısırlaştırılmış kedi maması. Hangisini tercih etmeliyim deneyen fikri olan var mı

3 CEVAP

XPakizee

Advance kullanmadım hiç bir fikrim yok ama proplan çok iyi kedim de çok seviyor geçiş sürecini zamana yaymama dahi gerek kalmadı resmen üzerine atıldı mamanın tavsiye ederim proplanı

chromatica

advance kesinlikle öneririm, proplanın içeriğinden daha iyi

Peki yağ oranı en az en çok olarak mu yazıyo paketin arkasında bazı sitelerde öyle yazıyor proplan da. Yağ oranı önemli çünkü fazlaca şişko