Başka Bir Şehre Kedi Gönderebileceğim Otobüs Firması Var Mı?

Seyma6390

Eski yaşadığım şehirde bir kedi sahiplendirmiştik sahibinde alerji çıkmış geri bana göndermek istiyor gönderebileceği bir otobüs firması var mı?

8 CEVAP

BanuYuzgec

Pet nakiller var otobüs firması olmaz

Ulusoy otobüs firması kedinin sahibi ile alıyor ama tek alır mı tam bilmiyorum. Sormak lazım.

Böyle durumlara karşı en iyisi aynı şehirden sahiplendirme yapmak yoksa olası bir problemde çok zor oluyor gerçekten.

melist35

otobüs seyahati hayvan göndermek için çok vakit alıyor. thy uçakla kargo bölümünden gönderebilirsiniz veya instada pet taksiler var, onlarla iletişime geçebilirsiniz. 2002 yılında mıyız otobüsle kedi köpek göndermek nedir ya :D

psabrk

Öncelikle kedinin bulunduğu şehirden sizin yaşadığınız şehire uçak ile yolculuk eden birisini bulun kedinin ücretinide eğer öderseniz yanında getirecektir.
Eğer bulamazsanızda arkadaşların dediği gibi uçağın kargo bölümü ile taşıttırın.
Otobüs hem uzun hemde daha stresli bir yolculuk olacak onun için.

Baharsaglar

Pet nakil ile gönderilmesi en doğrusu. "Pati taşıma" bu konuda gayet başarılı ve güvenilir. İnstagram'da bulabilirsiniz.

Seyma6390

Marstakiyabanci canım eski yaşadığımız şehirdi taşındık oradan.

Seyma6390

Melist35 daha önce hiç göndermedim nereden bileyim