Kedim Eve İşiyor.

Nurdankorkmaz

10 aylik erkek kedim var ve son zamanlarda evin belli köşelerine işemeye başladi. Neden böyle birşey yapıyor ve nasıl vazgecirebilirim.

5 CEVAP

Kısır değilse yerini işaretliyodur. Kısırlaştırılmanız gerek.

Nurdankorkmaz

Kısırlastiktan sonra bu problemi ortadan kalkiyor mu tekrarlama yapiyormu yine

Kızgınlık donemindeyse eğer kisirlastirmadiysaniz böyle bı şey yapabiliyor evin belli bölgelerine işaretleme yapıyor

Gizemindostu

Kısır değilse bazı bölgeleri işaretliyordur, kısırlaştırmalısınız.

Gizemmii

Kızgınlık dönemine girmiş olabilir ki ayına bakılırsa girmiş gibi