Yaş Mama Acilll

Ruyaormann

merhaba arkadaşlar kedime yaş mama vereceğim. ne sıklıkla vermeliyim ? bugün gidip alacağım 2.800 ağırlığı.Ama çok zayıf. yaş mama takviyesi yapmayı düşünüyorum. hangi marka almalıyım sizce? cevaplarsanız çok sevinirim

5 CEVAP

Gizemindostu

Normalde ben kedilerime haftada 2 gün yaş mama veriyorum. Ama çoğunlukla yaş mamayı evde yapmaya çalışıyorum. Sizde daha çok evde yaş mama hazırlamaya çalışırsanız daha iyi olur tabi ki. Benim profilime girerek, sorularımda "yaş mama tarifim" diye bir soru var. Oradan da kendi yaş mama tarifimi bulabilirsiniz. Ben bazen hazır yaş mama alıyorum, bazen de evde kendim hazırlıyorum. Evde yapınca kendimi daha iyi hissediyorum galiba :D çünkü en azından içine ne koyduğumu biliyorum, daha sağlıklı oluyor. Kediniz zayıfsa evde yapmanız kilo almasını sağlayabilir veya haftada 2-3 gün verebilirsiniz. İştahını açmak için mamasını da ısıtabilirsiniz :) yaş mama markası olarak Animonda, Brit Care, N&D, Me-O yaş mamalarını öneririm.

Anonymus179224

Schesir, N&D, Gimcat öneririm ben de. Tabi yapabiliyorsanız evde yapmanız çok iyi olur :D

beyzathemoc

kuru mamayı ıslatırsanız 2 saate tüketmezse çöpe atın bakteri ürüyor

iştah açmak için balık yağı kullanabilirsiniz

Denizygt

Schesir, Nutri,gimcat derim

CanKurtaran

Bence animonda yas mama ve N&D konserve mamasi yardimci olur