Fikirlerinize İhtiyacım Var.

elifsancak

Bundan iki ay önce bir arkadaşımın kedisinin yavrusu sahiplendik.(iran kedisi) Bu ailecek verdiğimiz bir karardı, herkes öncesinde görev dağılımı yapacağımıza söz vermişti ama şu anda hiç kimse hiçbir şey yapmıyor. İran kedileri, çok bakım gerektirdiklerinden hiçbir zaman sahiplenmeyi düşündüğüm kediler arasında olmadılar. Aslında ben sokaktan sahiplenmeyi düşünüyordum ama dediğim gibi bu kendi başıma verebileceğim bir karar değildi. Kendimi son derece bitkin hissediyorum, bir yandan aklımın bir köşesinde onu geri götürme fikri var ama o tam bir dünya tatlısı. Hiçkimsenin canını yakmıyor, tırmalama ısırma huyu yok ve aramızda güzel bir bağ oluştuğunu hissediyorum. Onu geri götürürsem çok pişman olacağımı hissediyorum ama bu şekilde daha ne kadar dayanabilirim bilemiyorum:( Sizce ne yapmalıyım?

5 CEVAP

Patialfa

Sadece sen ilgilenebilirsin benim 1 kedim 1 köpeğim var ikisiylede tek ben ilgileniyorum yaşımda daha 15, istersen başarabilirsin bence, o senin dostun gibi olucak vermeyi aklından çıkarmalısın bir an önce 🙏🏻🐾

elifsancak

Teşekkür ederim 🙏🏻

Superisi814

Merhaba,
Iran kedilerinin bakimindaki zorluk nedir , hiç bir bilgim yok,merak ettim..
Kedinizi geri verirseniz o da tramva yaşar , siz de pişman olursunuz .Gönül bagi kurmuşsaniz.Bir cok cana bakiyorum, sabaha karsi biri hik dese yagmur camur disari cikmam gerekebilir, kapi onumu surekli yikamam gerekir, sokaktakikedi kopekler uzerime atlayip durduklari icin kiyafetlerimi degistirmem gerekebilir,alerji ilaclarimi duzenli kullansam da , goz akintisi ve burun akintisi ile gezmem gerekebilir.Hersey sevgi ile bir göz göze gelmemize bakar.Bitkinlik filan Hak getire sonra..🐱☺

elifsancak

Yani aslında çok zor diyemeyeceğim ama tek problem tüm gözlerini temizleyebilmek için elimde pamuk ve kulak çubuğuyla koşuyor olmam 😂

elifsancak

Tüm gün*