Köpeğim Su İçmiyor

kaju1412

Neredeyse 3 gündür bir bardak kadar içmiştir. Mama kabının yanında normalde suyu ondan içmediğini fark ettim. Farklı bir kap içine (çelik kap) farklı bir odaya koydum ondan da içmiyor. Çeşmeden koymuyorum damacanadan koyuyorum. 2 gün boyunca neredeyse hiç içmryince tavuk haşlayıp tavuk suyu verdim. Nasıl içmesini sağlarım bir de elim veya bir yerim ıslak olunca hep beni yalıyor su içmek yerine

2 CEVAP

Beyzasagir

Ben su içmeyince yere döküyorum yerden içmek çok hoşuna gidiyor bir deneyebilirsin ya da suyun içine bi parça maydanoz falan at onunla oynamaya çalışır içer

kaju1412

Teşekkürler