Kedime Acil Kan Nakli Gerekiyor

zexond12

ÇOK ACİL!!!!!! Allah rızası için yardım edin kedim british shorthair ve kan değerli çok düşük eğer uygun kan nakli yapılmazsa ölecek Allah rızası için yardımcı olun bana her yere yazdım yavrum ölmesin sağlıklı aşıları tam 1 yaştan yüksek 4 kilo üzeri ve 1 sene içerisin de hiç operasyon geçirmemiş uygun bir donör arıyorum mümkünse İstanbul da Avcılar veteriner fakültesinde kan verilecek lütfen yardım edin çok acil kan bulmak zorundayım

3 CEVAP

Anonymus179224

Buradan donör bulabilme imkanınız çok düşük maalesef:( Size tavsiyem instagramda büyük bir kitleye sahip olan hesaplara durumunuzu anlatıp paylaşım yapmalarını rica etmeniz. Bu şekilde çok daha kolay oluyor. Allah şifa versin kedinize 🙏🏻

nnyancatt

ilan basligina sehir yazarsaniz daha iyi olur, twitter instagram ve facebookta da paylasin. cok gecmis olsun:(

dissiz

kedim daha küçük keşke yardımcı olabilsek. umarım en kısa zamanda yardım eden biri çıkar.