Kışım Veteriner Yolculuğu

Anonymus179224

Arkadaşlar, merhaba 😃 Kışın veterinere giderken nasıl önlemler alıyorsunuz? Az sonra aşıya gideceğiz, malum hava da çok soğuk ve kedimin üşütmesini istemiyorum. Taşıma çantasının dışını streçledim şimdi, bir başkasından görmüştüm 😂 Sizler neler yapıyorsunuz, öğrenmek isterim ☺️

17 CEVAP

DoraFiko

Taşıma kabının içine kazak koyuyorum kalınca. Altınada sıcak su torbası. Klinkte kediler sıcacık çıkıyorlar kutudan :)

Oqrenerde06

Polar koyuyorum içine sokuyorum kafasını da şapkam ile götürüyorum iki kedimle gittiğim için sarılıp birbirlerini ısıtarak gidiyoruz ve muhakkak imkan var ise taksi kullanın üşütmesinler. Sırta takılan ve elde taşınan çantalar dan aldım kullanışlı hava alabilmesi için delikleri de mevcut...

mihriii

ben anneme yelek ördürcem xşmxpsmxpsm

ZehraBulutt

Taşıma kabını şala sarıyorum.

ilaydabal

Tasima kabinda onu polar bebek battaniyesine sariyorum :))

Anonymus179224

Bende tabana polar seriyorum ama veterinere vardığımızda her seferinde kedimi altta, poları üstte görüyorum. 😂😂😂

ilaydabal

Ahahahaha evet ama ben kundaklat gibi sariyorum :)) yol uzak olmadigi icin duruyo:)

Policlal

Ben kedime kıyafet giydiriyorum. Taşıma çantasına (astronot çantalardan bizimki önüme takıyorum) uzun kalın şal ile de çantanın açık delikleri kapatıyorum. 1 km gibi bir mesafeye yürüyerek gidiyoruz üşümüyor. Gerçi bu kadar önleme bende üşümem :D

gizemesersoy

Streçe sarınca nefes alabilir mi yaa. Altına polar koyup üzerini yürürken ceketle örebilirsiniz. Yanına sıcağa yakın ılık pet şişeyle su doldurabilirsiniz

Anonymus179224

Yanları kapatıp ön kısmı açık bıraktım zaten :)

Policlal

Sıcak su torbasıda çok mantıklı fikir benimki kokusunu sevmiyor ama sizinki belki sever. Sıcak pet şişe koyacaksanız dikkat edin bazen deliyorlar oynarken kaza yaşanmasın

Anonymus179224

Kışın mermere yatan, balkona çıkan biri kendisi. Normalde hep miyavlar veterinere giderken, bu veteriner yolculuğunda pek bir suskundu. Soğuk seviyor galiba 😅

Oqrenerde06

Bizim ki de aynı kışın cam önüne çıkar fayans da yatar :)

kaanpolat

Astronot çatlardan aldım aşırı sıcak tutuyor altında ısıtılmış battaniye koyuyorum daha sıcak oluyor

Anonymus179224

Up :)