İç Dış Parazit Damlası

Bu damlayı veterinere 125 TL ye yaptırıyorum ve bütçemi zorluyor üç kedi bir köpek olunca acaba internetten aldığınız iyi olduğuna inandığıniz parazit damlası var mı

5 CEVAP

berkeozdede

Bazı prtshoplarda teknovet isimli pire damlası olsbilir. Orta Kalite. Fiyatı 30 TL. Benimkini pirelerini çok geçirmedi. Stronghold yaptım 90 TL. Pireler yok oldu.

berkeozdede

Hayır. Stronghold veya broadline sadece veterinerde bulunuyor. 30 TL teknovet prtshoplarda var

mihriii

başka veterinerlere sorsanız bizim veteriner iç dış beraber bi damla uyguluyor 90 tl izmirde

90 TL olan da mi petshoplar da satılıyor

Tamam teşekkür ederim