Erkek Kedi Kizginlik Donemi Idrar Puskurtme

ecewozcan

merhaba kedim scottish straight yeni 5. ayina girdi buyuk ihtimalle yakinda 1-2 aya kizginliga girecek idrar puskurtme koku birakma olayini nasil engelleriz annem cok sikintili bu durumda tum esyalarimiz ev yepyeni ve gercekten kaos cikacak birileri kedilere ozel uretilmis bez tarzi bir seyler diyorlardi ayni bebek bezi gibiymis ben hic arastirmadim siz boyle bir sey denediniz mi nasil engellerim kizginlik doneminde

10 CEVAP

ZehraBulutt

Ne bezi ya öyle saçmalık mı olur, hayvana eziyet etmeyin. Koku bıraktığını gördüğünüz gibi götürüp kısırlaştırın ertesi günü, ya da hiç koku bırakmadan kısırlaştırın 6 aylık olunca.

psabrk

Arkadaşların dediği gibi kısırlaştırmanız sağlığı açısından faydalı.
İşediği yerleride sirkeli su ile silin kısırlaştırana kadar.
Veteriner hekiminiz ne zaman diyorsa o zamanda kısırlaştırmak için randevu alın.

Anonymus179224

Kısırlaştırın :)

mihriii

@elifekmekci arkadaşımız hayvanseverliğini konuşturuyor yine biz ne anlarız

sforselin

Evet çok mantıklı bir kere çiftleştirin iyice öğrensin koku bırakmayı. Kısırlaştırdıktan somra da yaşayın bi süre alıştığı için. Yeni eşyalar falanmış ama çiftleşsin tabii babalık falan zart zurt

Mapple2

Kısırlaştırma ¿
İdeal Yoldur **

Diğer şekilde Engellemek, Takip etmek ve Ansızın gelişecek Püskürtme Olayına, Görünmeyen Tespit edilemeyen kokuyu aramak, Koku /Kedi/ Aile Üyeleri Tepkisi ve Siz....ve Müdahale etmek,Koku Gidermek için Çabalamak ve www Koku nasıl gider ¿ on Google :d

Cidden Zordur.. Size Bu süreçte başarı diliyorum..

Fsena

Kedinizin poposuna bez yada başka bişey bağlamayın.Çok kötü.Orası yara olur.Rahatsızlanır mikrop kapar.Kedileri kendilerini gün içerisinde devamlı temizlerler.Öyle bez geçirmekle falan olmaz yani.EN GEÇ 2 AY İÇERİSİNDE KEDİNİZİ KISIRLAŞTIRIN.YEPYENİ EŞYALARINIZDA PİSLENMEMİŞ OLUR:) SİZDE RAHAT EDERSİNİZ

ecewozcan

of cok zor olacak kisirlastirmak istemiyoruz bir kere ciftlessin oyle kisirlastiralim istiyoruz ama 1 yasindan once de ciftlestiremeyiz tabi kesin kisirlastiracagiz ama biraz bekleyecek ne yapsak bilemedim

psabrk

Çiftleşen erkek kedi yine çiftleşmek isteyecektir çözüm olmaz maalesef :s

Linsenpai

Çiftleştirmek çözüm değil. Kısırlaştırın