Proplan Mı Hills Mi

ikisinin fiyatı aynı neredeyse, proplan kitten kullanıyoruz biz ama hills le ilgili de iyi yorumlar gördüm fiyatları da aynı o yüzden hills e mi geçsem proplanda mı kalsam kararsızım siz ne düşünüyorsunuz

3 CEVAP

Kedimseker

Aslında ikiside çok kaliteli mamadir ama pro planin içeriği bir tık daha iyi. Fakat kediler hill's i daha çok seviyor e içeriği de iyi, bu yüzden bence hill's.

Zeynepulku

Pro plan içerik olarak daha iyi geliyor bana ama hayvan deneyi yaptığı ile ilgili haberler var. Purina Nestle'nin alt markası olduğu için yaptıklarına inanirim. O yüzden tercih etmem. Hills'in tercih ederdim.

Mustafanacar

İkiside kalitesiz tahıl dolu et oranı az Bence O fiyatı asla haketmiyor. Onun yerine Nd alabilirsiniz Ama bazı kedilere iyi gelmiyor. Benim kedimde Tüy dökümü ve Ağız Kokusu yaptı.