Mama Ve Deri Bakimi

Nuralba

Merhaba 1 ay önce şu anda 4 bucuk aylık olan erkek bir pomeranian sahiplendim. Yavru ya royal canin mini starter mama veriyorum. 1kez banyo yaptırdım. Her gün düzenli tariyorum fakat tüy diplerinde kabuklanma lar görüyorum yavrum tüy dökümüne başladı. 2 kez veterinere yeni yavru rutin muayenesine götürdum derisine bakilmadi rutin muayene de. Mama, vitamin takviyesi, ve şampuan önerisi verebilir misiniz?

3 CEVAP

Kedi bu bizim nasıl saçımız dökülüyorsa onların da dökülür

Bir de banyo yaptırma su cildine zararlı kediler günde birçok kez yalanır kendini temizler

Nuralba

Kedi değil yavru pomeranian cinsi bir köpek

Sselin1

Köpek bakan birileri daha iyi yardimci olacaktir ama fikir olmasi açisindan vets plus in balik yagini kedi/kopek bakan herkes begenmis ben de almayi düşünyorum. Hem deri sagligi hem de genel saglik icin. Yine macun olarak gimcat urunleri güzeldir. Ayni markanin gimdog ürünleri de var deri ve tüy icin paste(macun) ve sampuanina bakabilirsiniz.