Cins Kedi Sahiplerine Linçlemek Neden? (Yine Linçleyecekseniz Cevap Vermeyin.)

ilkim2410

Cins kedim var, evet ama 2 tanede sokaktan aldığım kedilerim var. Onlar sokakta çekilmiş demişsiniz ama sadece çakır sokakta çekildi ve çakırım zaten maalesef geçenlerde melek oldu :( Beliz ise evimde yaşıyor zaten, ve ben kedimi para ile almadım. Kedim siyah diye kimse almamış ve para harcamak istemedikleri için Gümüşümü uyutacaklardı :( Bende aldım... Lütfen artık bilip bilmeden linçlemeyin.

25 CEVAP

Elmas35

@peaky8 Almanya'da bir köpek sahiplenebilmek için bazen kilometrelerce yol gitmen gerek, çünkü sokaklarda kedi köpek bulamazsınız :) herkes yapmıyor ve ticarete dökülmüş değil. Hayvanlar da doğaları gereği yılda 1 kez fln çiftleştiriliyor. Öyle insanlık dışı bir çiftlik mevcut değil. Tüm aşamalar da veteriner hekim kontrolünde gerçekleşiyor. Ve bir çok vatandaş hayvan sahiplenme seçeneği olmadığı için örneğin İspanya'nın ölüm kampından kedi köpek sahipleniyorlar.

Peaky8

Almanyada Fransada akrabalarım var cins kedi üretimi uçmuş durumda öyle dediğiniz gibi yılda 1 kez çiftleştirme yok. Doğumdan hemen sonra yeni yavru döngüsü başlıyor. Instagramda takip ettiklerimden de görüyorum.

Elmas35

Ben orada yaşadım ve kendi gördüklerimden bahsediyorum öyle akrabalarımdan, duyduklarımdan veya okuduklarımdan bahsetmiyorum :) köpeğimizi gezdirirken de sık sık sohbet ederim karşılaştıklarımla.

mihriii

@sselin1 gerçekten daha saçma bi mantık görmedim

ilkim2410

@Mustafanacar algılamıyormusun? Kedim ÖLÜYORDU. Oku bir lütfen. Hayvanı uyuyatacaklardı anlamıyormusun? Göstermelik hayvansevermiyim ben? Şımarıkmıyım ben? Okumadan, Algılamaya çalışmadan, beynini devreye sokmadan yorum yapıyorsun. Masum bir kediyi uyutulmaktan, boş yere ölmekten kurtarmak şımarıklıksa, evet ben şımarığım ve hep öyle kalacağım.

Mustafanacar

@İlkim2410 sonunu Okumamışım Pardon.🙏

ilkim2410

Keşke okusaydın.

kasksksk

benim kedim de cins ama satın almadım lütfen linçlemeyin!!!!!!!!
arkadşımın kedisinin yavruları olmuş birini bana ücretsiz verdi :)

mihriii

@shila59u yanlışlıkla patiledim 🤭🤭

ilkim2410

Keşke bari bu soruda linçlenmeseydim. Zaten kedimin ölümünü hala atlatamadım...