Kedi Maması Değişikliği

Blackcat34

Selamlar. Daha önce aldığım tavsiye üzerine kedimin mamasını değiştirme kararı almıştım ama Nd mamanın azalmasını bekliyordum karıştırarak vermek için. Kedim son birkaç gündür nd mamadan soğudu yememeye başladı bizimle ev yemeği yemek istiyordu sadece yani iştahında sorun yok mamayı istemiyordu. Bende bugün orijen mama aldım. Nd ye tüketmek istemediği için direk orijene başlasam karıştırmadan sıkıntı olur mu?

1 CEVAP

Yamukparmak

En az bi hafta karıstırarak vermeniz iyi olur diye düşünüyorum.